Sale!
20%

Jakne për femra

109.99 87.99

  • L
  • M
  • S
  • XL
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Dimri nuk do te jetë aq problematik pasi kjo jakne Nike izolon trupin tuaj ndaj çdo temperature te ulët.

Brendet:

Nike

Përmbajtja dhe pastrimi

100% Poliester

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

875

Additional information

Madhesia

, , ,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve