Sale!
20%

Jakne për meshkuj

89.99 71.99

  • L
  • M
  • XL
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Jaknja për meshkuj Puma Ultralight do të sigurojë komoditet të ngrohtë në ditët e ftohta dhe do të përmirësojë pamjen sportive.

Brendet:

Puma

Përmbajtja dhe pastrimi

100% Poliester

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

963

Additional information

Madhesia

, ,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve