Sale!
20%

Jakne për meshkuj

14.99 11.99

  • L
  • M
  • S
  • XL
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Stil dhe dizajn I mrekullueshem do ju bene te ndjehuni pjese e nje grupi te rendesishem te modes me IN te momentit.

Brendet:

Cotton

Përmbajtja dhe pastrimi

100% Pambuk

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

654

Additional information

Madhesia

, , ,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve