Sale!
25%

Xhemper për meshkuj

19.99 14.99

  • L
  • M
  • S
  • XL
  • XLL
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Duhet ta keni në dollapin tuaj. I bute, rehatshëm dhe I ngrohtë.

Brendet:

M&S

Përmbajtja dhe pastrimi

100% Pambuk

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

477

Additional information

Madhesia

, , , ,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve