Sale!
20%

Xhemper për meshkuj

9.99 7.99

  • L
  • M
  • XL
  • XXL
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Material i kombinuar me pambuk dhe poliester do ju sjell ngrohtesine e duhur ne temperaturat e ulta te stines se dimrit

Brendet:

Smog

Përmbajtja dhe pastrimi

80% Pambuk -20% Poliester

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

608

Additional information

Madhesia

, , ,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve