Sale!
13%

Duks për meshkuj

14.99 12.99

  • M
  • S
  • XL
  • XS
  • XXL
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Ndjesia e pambukut do ju bene te ndjeheni rehat gjate tere dites.

Brendet:

River Island

Përmbajtja dhe pastrimi

100% Pambuk

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

645

Additional information

Madhesia

, , , ,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve