Sale!
22%

Duks për meshkuj

22.99 17.99

  • L
  • M
  • S
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Shijo stinen e vjeshtes dhe te dimrit me komoditetin qe e sjell ky duks

Brendet:

Zara

Përmbajtja dhe pastrimi

100% Pambuk

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

510

Additional information

Ngjyra

Madhesia

, ,

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve