Sale!
33%

Duks për meshkuj

14.99 9.99

  • M
  • S
  • XL
  • XS
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Forme e jashtezakonshme dhe komoditet I larte me materialin poliester 100%.

Brendet:

MAN

Përmbajtja dhe pastrimi

100% Poliester

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

616

Additional information

Madhesia

, , ,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve