Sale!
20%

Farmerka për meshkuj

29.99 23.99

  • 31
  • 36
  • 38
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Ndjehu i lire dhe komod me materialin super komod te ketyre farmerkave.

Brendet:

Dsquare2

Përmbajtja dhe pastrimi

100% Denim

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

624

Additional information

Madhesia

, ,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve