Sale!
21%

Fustan për femra

18.99 14.99

  • L
  • M
  • S
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Gjatesia dhe dizajni perfekt për çdo kohë dhe rast.

Brendet:

Tally

Përmbajtja dhe pastrimi

60% Pambuk - 40% Poliester

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

662

Additional information

Madhesia

, ,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve