Sale!
20%

Hellanke për femra

43.99 34.99

  • L
  • M
  • S
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Keto hellanke Nike theksojne kombinimin e funksionit dhe modës pa mundim. Të përbëra nga një përzierje pambuku elastik, poliesteri dhe material elastik, këto hellanke me siguri do ju mundesojne t’ju kalojnë në stërvitjen tuaj me stil.

Brendet:

Nike

Përmbajtja dhe pastrimi

67% Pambuk - 33% Poliester

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

997

Additional information

Madhesia

, ,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve