Sale!
20%

Hellanke për femra

54.99 43.99

  • L
  • M
  • S
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Keto hellanke duken aq mirë sa ndjehen. Ato paraqesin teknologji dryCELL të shoqëruar me qepje të sheshtë për një stërvitje të freskët dhe të rehatshme, ndërsa detajet e rrjetës ofrojnë ventilim të shtuar.

Brendet:

Puma

Përmbajtja dhe pastrimi

77% Poliester - 23% Elastan

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

896

Additional information

Madhesia

, ,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve