Sale!
20%

Jakne për femra

109.99 87.99

  • L
  • XL
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Një alternativë e sigurt për kafshët dhe mbushja sintetike e jaknes Nike ofron ngrohtësi në të lartë dhe një pamje klasike.

Brendet:

Nike

Përmbajtja dhe pastrimi

100% Poliester

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

890

Additional information

Madhesia

,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve