Sale!
20%

Jakne për femra

89.99 71.99

  • L
  • M
  • S
  • XL
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Kjo jakne Adidas ju jep ngrohtësi në temperatura të ulëta. Gëzoni rehati dhe liri të lëvizjes në çdo kusht të motit, falë kësaj xhakete të izoluar.

Brendet:

Adidas

Përmbajtja dhe pastrimi

100% Poliester

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

976

Additional information

Madhesia

, , ,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve