Sale!
20%

Jakne për meshkuj

79.99 63.99

  • M
  • S
  • XL
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Izolimi sintetik me masë të madhe ofron ngrohtësi për kujdes të lehtë për udhëtimet tuaja dimërore. Xhepat me zinxhir mbajnë gjërat e domosdoshme të vogla afër.

Brendet:

Adidas

Përmbajtja dhe pastrimi

100% Poliester

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

915

Additional information

Madhesia

, ,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve