Sale!
20%

Jakne për meshkuj

149.99 119.99

  • L
  • M
  • S
  • XL
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Qëndroni të ngrohtë në këtë jakne ndërsa temperatura bie. Përmban një dizajn për të maksimizuar rezistencën ndaj erës dhe motit.

Brendet:

Adidas

Përmbajtja dhe pastrimi

60% Poliester - 40% Pupla

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

935

Additional information

Madhesia

, , ,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve