Sale!
30%

Jakne për meshkuj

139.99 97.99

  • L
  • M
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Izolimi sintetik Thermore Ecodown siguron një performancë të shkëlqyeshme termike me pamjen të mbushur poshtë.

Brendet:

Nike

Përmbajtja dhe pastrimi

100% Poliester

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

957

Additional information

Madhesia

,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve