Sale!
20%

Jakne për meshkuj

119.99 95.99

  • L
  • M
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Ngrohtësi per trupin tuaj. Adidas Essentials Down I ka te ndërthurura shenjat e stilit nga jaknet tradicionale te trajnerëve me ngrohtësinë e pamposhtur të izolimit.

Brendet:

Adidas

Përmbajtja dhe pastrimi

100% Poliester

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

909

Additional information

Ngjyra

Madhesia

,

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve