Sale!
20%

Pallto për meshkuj

49.99 39.99

  • L
  • M
  • S
  • XL
  • XLL
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Material i kombinuar me pambuk dhe poliester do ju sjell ngrohtesine e duhur ne temperaturat e ulta te stines se dimrit.

Brendet:

Suit Man

Përmbajtja dhe pastrimi

60% Pambuk - 40% Poliester

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

487

Additional information

Ngjyra

Madhesia

, , , ,

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve