Sale!
20%

Trenerka për femra

64.99 51.99

  • L
  • S
  • XL
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Duksi me gjysmë zinxhiri ka një përshtatje të relaksuar, dhe pantallonat janë të prera sakt për çdo lloj te trupit. Rregulloni kapuçin me shiritin tërheqës dhe vendosni gjërat tuaja në xhepat anësorë të pantallonave.

Brendet:

Reebok

Përmbajtja dhe pastrimi

100% Poliester

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

990

Additional information

Madhesia

, ,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve