Sale!
29%

Xhemper për femra

13.99 9.99

  • L
  • M
  • S
  • XL
  • XS
  • XXL
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

I pershtatshem për çdo lloj dhe ngjyrë të farmerkave.

Brendet:

Blend

Përmbajtja dhe pastrimi

50% Pambuk - 50% Poliester

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

782

Additional information

Ngjyra

Madhesia

, , , , ,

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve