Sale!
17%

Bluz për femra

11.99 9.99

  • L
  • M
  • S
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Thjesht, bukur dhe rehat.

Brendet:

Zara

Përmbajtja dhe pastrimi

100% Poliester

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

860

Additional information

Madhesia

, ,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve