Sale!
55%

Fustan per femra

28.99 12.99

  • S
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Brendet:

Përmbajtja dhe pastrimi

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

419

Additional information

Madhesia

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve