Sale!
15%

Jakne për femra

19.99 16.99

  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Duku COOL me kete dizjan modern qe sjell River Island.

Brendet:

River Island

Përmbajtja dhe pastrimi

100% Poliester

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

673

Additional information

Ngjyra

Madhesia

, , ,

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve