Sale!
20%

Duks për femra

65.99 52.99

  • L
  • M
  • S
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Ky duks Nike me siguri do të bëhet një element kryesor në veshjet tuaja. I përbërë nga një përzierje e lehtë pambuku dhe poliesteri, ky kapuç i prerë sigurisht që do të sigurojë rehati pa marrë parasysh rastin.

Brendet:

Nike

Përmbajtja dhe pastrimi

70% Pambuk - 30% Poliester

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

1004

Additional information

Madhesia

, ,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve