Sale!
13%

Duks për meshkuj

14.99 12.99

  • L
  • M
  • S
  • XL
  • XLL
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Shijo butesine e pambukut te shkrire ne formen moderne te modelit me IN te momentit

Brendet:

Back Line

Përmbajtja dhe pastrimi

100% Pambuk

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

543

Additional information

Madhesia

, , , ,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve