Sale!
25%

Duks për meshkuj

11.99 8.99

  • L
  • XL
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Ndjesia e komoditetit te duksit plotesohet ne menyren me te mire me kete produkt.

Brendet:

Divided

Përmbajtja dhe pastrimi

100% Pambuk

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

631

Additional information

Madhesia

,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve