Sale!
50%

Jakne për femra

206.99 103.99

  • L
  • M
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Duke shfaqur izolimin sintetik që është një alternativë e shkëlqyer për kete kohe, kjo jakne Nike siguron ngrohtësi të lehtë me një ndjesi të butë. Xhepat me zinxhir ofrojnë hapësirë ​​ruajtëse kur jeni në lëvizje, dhe prangat e leshit ju tërheqin duart për një mbulim të shtuar.

Brendet:

Nike

Përmbajtja dhe pastrimi

100% Poliester

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

1011

Additional information

Madhesia

,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve