Sale!
16%

Jakne për meshkuj

37.99 31.99

  • M
  • S
  • XLL
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Ndjehu rehat me izolimin e trupit tuaj ndaj te ftohtit

Brendet:

Columbia

Përmbajtja dhe pastrimi

100% Poliester

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

503

Additional information

Madhesia

, ,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve