Sale!
13%

Këmish për femra

14.99 12.99

  • L
  • M
  • S
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Shijo sitili modern qe sjell kjo kemishe.

Brendet:

Zara

Përmbajtja dhe pastrimi

65% Poliester - 31% viskozë - 4 % elastine

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

736

Additional information

Madhesia

, ,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve