Sale!
21%

Pallto për femra

38.99 30.99

  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Kjo pallto do ju jep nje pamje elegante si dhe do ju mbaj ngrohte.

Brendet:

Cotton

Përmbajtja dhe pastrimi

60% Pambuk - 40% Poliester

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

850

Additional information

Ngjyra

Madhesia

, , , , ,

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve