Sale!
21%

Duks për femra

57.99 45.99

  • M
  • S
Clear
POROSIT DIREKT ME MESAZH

Sasia:

Përshkrimi i produktit

Duks sportiv për kohën e lirë i bërë nga material me cilësi të lartë.

Brendet:

Puma

Përmbajtja dhe pastrimi

87% Poliester - 13% Elastan

Prania e porosisë

Prano produktin mbrenda 3-5 ditë dhe provojeni aty për aty produktin. Në rast të mospështatjes, jepeni mbrapa postierit për rikthim.

ID e produktit

903

Additional information

Madhesia

,

Ngjyra

Porosit me mesazh dhe paguaj me kesh.

Prano produktin brenda 3-5 ditëve