Transporti

për koleksionin e ri është falas

Koha e pranimit të produktit

3 deri në 5 ditë

Porosia në mesazh

dhe pagesat në kesh

Koleksioni më i ri nga PUMA

SHIKO TË GJITHA

Koleksioni më i ri nga ADIDAS

SHIKO TË GJITHA
femra

Shfleto koleksionin për femra

shiko të gjitha
meshkuj

Shfleto koleksionin për meshkuj

shiko të gjitha
Veshjet sportive
SHIKO TË GJITHA
Atletet më të reja
SHIKO TË GJITHA
Shfleto të gjitha zbritjet
SHIKO TË GJITHA

Na ndiqni në instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Transport ne tërë Kosovën

Për çdo porosi me vlerë deri mbi 9€ transporti është falas.

Pagesa cash ose me kartelë

Paguani online me çdo kredit kartelë ose me para në dorë, aty për aty..

Pagesa me këste deri në 12 muaj

Porositë tuaja tani mund ti paguani me bonus kartela, me këste deri në 12 muaj

Kualitet i garantuar

Garantojmë se çdo produkt i listuar në këtë faqe është produkt origjinal